Alternative Fest

W sobotę, 9 lutego, Stara Zajezdnia tramwajowa na krakowskim Kazimierzu przekształciła się w mekkę dla ludzi z artystycznym zacięciem. Każdy z pewnością znalazłby tam coś dla siebie. Nie brakowało stoisk z odzieżą, czy biżuterią, ale oprócz tego można było nabyć ciekawy rysunek, lub ekologiczny gadżet.


Jeśli chodzi o moich odzieżowych faworytów, to zdecydowanie najbardziej podobała mi się kolekcja, którą zaprezentował Jakub Pieczarkowski. Bardzo ciekawe bluzy z nadrukami i „wytartymi” kolorami, czarno-białe sukienki maxi i mnóstwo pomysłowych t-shirtów. Zaraz obok Kuby urzędował bardzo taneczny i zawsze uśmiechnięty duet z SHE/s A RIOT, który robił furorę t-shirtem „KUPISZ ORŁA?„. Sam skuszę się na takiego orzełka! 
W oko wpadły mi również klasyczne muchy i spodnie moro od MADOX DESIGN
Oprócz tego do gustu przypadły mi buty KROPKA, „wystrzałowa” biżuteria UNIKKE czy bardziej sportowe ubrania od BU! WEAR.

Mam nadzieję, że to nie ostatnia edycja Alternative Fest w Krakowie i że z każdą kolejną edycją będzie coraz więcej osób chętnych do wzięcia w niej udziału i zaprezentowania swoich projektów! Przepraszam, że nie zamieściłem wszystkich nazw, czy nazwisk projektantów, ale nie sposób było wszystkich zapamiętać, dlatego niżej zamieszczam fotorelację całego wydarzenia. Oceńcie sami czy warto brać udział w takim przedsięwzięciu!

Organizatorki Alternative Fest

Ola Topczewska z najnowszą kolekcją sukienek
POLA ZAG
                                 Mr. Faceless

12 przemyśleń nt. „Alternative Fest”

  1. te czarne torby są przepiękne, szczególnie ta pół- transparentna! genialny pomysł <3 można jakiś namiar na sklep?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.