MR. FACELESS

                                          

 Blog ten powstał z myślą przede wszystkim o Was i to Wy będziecie tworzyć jego historię. Mnie
oczywiście poznacie, pokażę Wam kim jestem, od czasu do czasu pojawię się tutaj z swoimi zdjęciami, ale moja osoba i moje outfity schodzą na zupełnie dalszy plan. Chcę wydobyć z (póki co) krakowskich ulic jak najwięcej, pokazać różnorodność ludzi i to, że każdy z nich tworzy osobną, niepowtarzalną, stylową opowieść. Postaram się by było ciekawie, kolorowo i modnie. Liczę na komentarze, te ganiące i negatywne, jak i te budujące, i takie, które pomogą mi być naprawdę dobrym w tym co robię. Oczywiście postaram się zadbać o to, żeby na blogu nie brakowało również nowinek ze świata mody!

Do zobaczenia na mieście!
         
                                                                                                              Mr. Faceless

2 przemyślenia nt. „MR. FACELESS”

 1. Witaj,
  mimo, że nie jestem szczególnie zainteresowany tematyką tego blogu (aczkolwiek zaglądam często i zostawiłem kilka komentarzy), to bardzo, ale to bardzo bardzo podobają mi się zdjęcia, które robisz. Mógłbyś mi powiedzieć jakiego uzywasz aparatu i jakich szkieł?

  1. Hej,
   Rozumiem, nie każdy musi się interesować modą uliczną, nie namawiam 🙂
   Jeśli chodzi o zdjęcia to myślę, że całą robotę odwala obiektyw – Nikkor 50mm 1.8 G – idealny wybór jeśli chcemy robić zdjęcia postaci lub portretu. Świetna ostrość, kolory i bokeh.
   Body to zwykła, półprofesjonalna lustrzanka Nikon d5000, natomiast zdjęcia w Londynie były robione aparatem o półkę wyżej – Nikonem d300 + ten sam obiektyw i szczerze mówią zakochałem się w tym zestawie! Obiektyw na pewno zagości u mnie na dłużej, ale w niedalekiej przyszłości pomyślę nad zmianą body 🙂
   Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.